#pogadajmyJeśli tu jesteś, zapewne zainteresowała Cię moja nowa seria pt. #pogadajmy i zapewne jesteś nią zainteresowana/y. Pomysł tlił się w mojej głowie od bardzo dawna i niesamowicie się cieszę, że w końcu udało mi się go zrealizować. Ale żeby funkcjonował, potrzebuję osób, z którymi mogłabym #pogadać. I właśnie dlatego potrzebuję Ciebie! 

Posty #pogadajmy tworzą się za pomocą dokumentów Google. Jest tam cudowna opcja tworzenia dokumentu przez kilka osób jednocześnie. I właśnie z niej korzystam z moimi gośćmi. Odpowiadając na Twoje niewypowiedziane pytanie: nie, konto Google nie jest potrzebne do używania tej opcji, więc spokojnie. 

Ile trwa stworzenie jednego postu? To zależy od czasu, który mój gość może poświęcić. Umawiamy się na daną godzinę i piszemy. Być może uda się to zrobić za jednym zamachem, być może z przerwami przez trzy/cztery dni. 

Jak wybieramy książki do rozmowy? Zwyczajnie robimy przegląd tego, co dopiero co przeczytaliśmy, czytamy aktualnie, albo co stoi na półce w oczekiwaniu, aż się za to zabierzemy. Szukamy tych tytułów, które mam ja i mój gość. Oczywiście, zawsze istnieje opcja, bym wybrała się do biblioteki i znalazła to, o czym akurat chce rozmawiać mój gość. Możliwości jest nieskończoność. :) 

Co zrobić, by wziąć udział?

To proste! Wystarczy napisać do mnie maila na adres: koneko.kontakt@gmail.com i w tytule wpisać #POGADAJMY. W treści możecie napisać cokolwiek, co tylko sobie wymarzycie, oczywiście nie licząc informacji, że jesteście zainteresowani wspólnym postem. Można od razu dołączyć zdjęcie bądź listę książek, o których proponujecie #pogadać. A reszta? Reszta wyjdzie sama. :D 


No i hej! Pamiętaj: czekam na Ciebie! :D 


PS. Jeśli macie jakieś pytania, możecie je śmiało zadawać w komentarzach poniżej. Albo na maila. Gdziekolwiek chcecie. ;) 

Subscribe