About Me

header ads

Z półki — mój wyzwaniowy stosik


Z półki to wyzwanie książkowe organizowane przez Dzosefinn, aktorkę znanego Przeczytam tyle, ile mam wzrostu. Przy zapisie do Przeczytam tyle... przypadkiem znalazłam Z półki i pomyślałam — czemu nie? Lubię wyzwania, lubię robić listy i zestawienia... Więc oto jestem i mam własny stosik. 


Celem niniejszego wyzwania jest przeczytanie książek ze swojej biblioteczki nabytych przed 2017 rokiem. Każdy indywidualnie wybiera sobie poziom, do którego będzie startować.

Startuję do Poziomu 3, czyli 11-15 książek. Wybrałam z półek 12 pozycji, które mam nadzieję przeczytać w 2017 roku. Oby się udało! 

Poniżej wklejam zdjęcie mojego stosu, które zdobiłam właściwie dla samej siebie. W tym poście będę robiła wszelkie edycje — dodawała linki do recenzji, odhaczała przeczytane pozycje itd. 1. Księżniczka z lodu — Camila Lackberg 
2. Między ustami a brzegiem pucharu — Maria Rodziewiczówna
3. Chemia śmierci — Simon Beckett
4. Ogniskowa — D. J. Bujak  RECENZJA
5. Małe życie — Hanya Yanagihara
6. Black out — Marc Elsberg
7. It Ends With Us — Colleen Hoover
8. Mimo moich win — Tarryn Fisher
9. Razem będzie lepiej — Jojo Moyes 
10. Anioł do wynajęcia — Magdalena Kordel  
11. Istota zła — Luca D'Andrea
12. Bielszy odcień śmierci — Bernard MinierKto chciałby dołączyć, odsyłam do Dzosefinn ;) 


Prześlij komentarz

4 Komentarze

 1. Małe życie. Świetna książka. Osobiście nawet nie zauważyłam kiedy skończyłam czytać co biorąc pod uwagę gabaryty książki jest zaskakujące:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadnej z tych pozycji bliżej nie znam ;) Generalnie w domu 90% pozycji mam przeczytanych (te 10% to jakaś klasyka, albo książki tak złe, że poddałam się po iluś stronach). Obecnie na półce zalega mi trochę "do przeczytania", ale to dzięki temu, że mam dostęp do cudzej biblioteczki i nadmiar książek podkradam :D Także wyzwanie realizuje w pewnym sensie, bo czytam książki z pułki, ale nie mam nawet jak do końca wziąć w nim udziału XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam 4 z wymienionych: Blackout, Chemię śmierci, Bielszy odcień śmierci oraz Mimo moich win i tylko ta trzecia mnie rozczarowała. Trzy pierwsze to świetne książki, trzymające w napięciu.
  Zazdroszczę "It Ends With Us"!
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam nad dołączeniem do tego wyzwania, ale ostatecznie stwierdziłam, że to nie dla mnie. Mam kilka książek nieprzeczytanych na półce, ale części prawdopodobnie nie przeczytam i nie chciałabym się do tego zmuszać :D.

  OdpowiedzUsuń